| GuidZP400 |
b16e03d6-e7aa-4a75-ba23-ae2f2bf315d5
|
| Biuletyn |
601335-N-2020
|
| Zamawiajacy nazwa |
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
|
| Regon |
27581400000000
|
| Zamawiajacy adres ulica |
pl. Polski
|
| Zamawiajacy adres numer domu |
3/4
|
| Zamawiajacy miejscowosc |
Wrocław
|
| Zamawiajacy kod pocztowy |
50-156
|
| Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
| Zamawiajacy wojewodztwo |
dolnośląskie
|
| Zamawiajacy telefon |
713 438 031
|
| Zamawiajacy fax |
713 431 558
|
| Zamawiajacy email |
przetargi@asp.wroc.pl
|
| Adres strony url |
https://bip.asp.wroc.pl,
|
| Adres strony internetowej |
https://bip.asp.wroc.pl,
|
| Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
| Ogloszenie dotyczy |
1
|
| Czy finansowane z unii |
2
|
| Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
| Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
| Rodzaj zamawiajacego |
8
|
| Rodzaj zamawiajacego inny |
Uczelnia Wyższa
|
| Wspolne udzielanie zamowienia |
nie dotyczy
|
| Dostep dokumentow zamowienia |
https://bip.asp.wroc.pl,
|
| Zamieszczona bedzie specyfikacja |
https://bip.asp.wroc.pl,
|
| Oferty wnioski dostepne |
nie dotyczy
|
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert inny |
nie dotyczy
|
| Czy wymagane przeslanie ofert |
1
|
| Wymagane przeslanie ofert inny |
w formie pisemnej
|
| Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres |
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, pl. Polski 3/4, 50-156 Wrocław (sekretariat Kanclerza, pokój nr 105 P, I piętro), wejście od pl. Polskiego 3/4 z wyraźnym oznaczeniem koperty zewnętrznej: „Przetarg ASP – Dostawa komputerów– sprawa nr ZP-3/10/2020”
|
| Nazwa nadana zamowieniu |
dostawa sprzętu komputerowego wraz z systemem operacyjnym zgodnie ze specyfikacją określoną w załączniku nr 6 (opis przedmiotu zamówienia) do SIWZ dla jednostek organizacyjnych uczelni
|
| Numer referencyjny |
ZP-3/10/2020
|
| Rodzaj zamowienia |
1
|
| Okreslenie przedmiotu |
dostawa sprzętu komputerowego wraz z systemem operacyjnym zgodnie ze specyfikacją określoną w załączniku nr 6 (opis przedmiotu zamówienia) do SIWZ dla jednostek organizacyjnych uczelni.
Przedmiot dostawy został szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia:
a) spełniał wymogi określone w polskich normach przenoszących europejskie normy zharmonizowane,
b) był zgodny z normami CE i posiada oznaczenia CE,
c) był wolny od wad fizycznych i prawnych,
d) stanowi własność Wykonawcy i nie jest obciążony prawami osób trzecich,
e) jest fabrycznie nowy, tzn. został wyprodukowany nie wcześniej niż do 12 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy,
f) jest zapakowany w bezzwrotne opakowania producenta.
g) urządzenia i ich komponenty muszą być oznakowane przez producentów w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu, jak i producenta.
h) Sprzęt wydany zostanie Zamawiającemu w opakowaniu fabrycznym wraz z przynależnym oprogramowaniem, okablowaniem, osprzętem i instrukcjami oraz dokumentami gwarancyjnymi i licencyjnymi w języku polskim.
|
| Cpv glowny przedmiot |
30236000-2
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
| Waluta calosc |
pln
|
| Czy przewiduje udzielenie zamowien 67 tekst |
nie dotyczy
|
| Informacje na temat katalogow |
Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
|
| Okreslenie warunkow |
nie dotyczy
|
| Sytuacja finansowa okreslenie warunkow |
nie dotyczy
|
| Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow |
nie dotyczy
|
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
| Wykaz dokumentow zaswiadczen |
nie dotyczy
|
| Zakresie warunkow udzialu |
nie dotyczy
|
| Zakresie kryteriow selekcji |
nie dotyczy
|
| Wykaz potwierdzenie okolicznosci |
nie dotyczy
|
| Inne dokumenty niewymienione |
1.Wypełniony formularz ofertowy sporządzony z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SIWZ.
1.1 Pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy).
Wymaga się, by oferta była podpisana przez osobę lub osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy i zaciągania w jego imieniu zobowiązań finansowych, w wysokości odpowiadającej cenie oferty. Oznacza to, iż jeżeli z dokumentu określającego status prawny Wykonawcy lub z pełnomocnictwa wynika, iż do reprezentowania Wykonawcy upoważnionych jest łącznie kilka osób, dokumenty wchodzące w skład oferty muszą być podpisane przez wszystkie te osoby. W innym przypadku, niezbędne jest dołączenie do oferty pełnomocnictwa dla osoby działającej w imieniu Wykonawcy. Pełnomocnictwo w sposób jednoznaczny winno określać, do jakich czynności upoważniona jest osoba podpisująca ofertę. Pełnomocnictwo winno być złożone w formie oryginału bądź kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza.
2. Do oferty Wykonawca dołącza aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu (zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SIWZ).
3. Jeżeli Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia z pomocą podwykonawców– oświadczenie o udziale podwykonawców– załącznik nr 4 do SIWZ. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie żąda złożenia oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia od podwykonawców.
Inne dokumenty
4. Wykonawcy, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia w rozumieniu art. 23 ust. 1 Ustawy Pzp:
4.1 Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo może być przedłożone wyłącznie w formie oryginału lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza.
4.2 Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
4.3 W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, żaden z nich nie może podlegać wykluczeniu.
4.4 W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie składa oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu (zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SIWZ). Oświadczenia te powinny potwierdzać brak podstaw wykluczenia każdego z Wykonawców.
4.5 W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej składa każdy z Wykonawców-Załącznik nr 5 do SIWZ.
4.6 W przypadku wnoszenia oferty przez wspólników spółki cywilnej, gdy oferta nie jest podpisana przez wszystkich wspólników należy załączyć dodatkowo pełnomocnictwo wspólników do reprezentowania w postępowaniu lub do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy podpisane przez wszystkich wspólników lub ich prawnie upoważnionych przedstawicieli. Pełnomocnictwo winno być przedstawione w formie oryginału bądź kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza.
|
| Wadium |
nie dotyczy
|
| Przewiduje udzielenie zaliczek |
nie dotyczy
|
| Zlozenie katalogow elektronicznych informacje dodatkowe |
nie dotyczy
|
| Znaczenie warunkow wykonawcow |
nie dotyczy
|
| Ograniczenie liczby uczestnikow informacje dodatkowe |
nie dotyczy
|
| Obejmuje ustanowienie informacje dodatkowe |
nie dotyczy
|
| Adres strony na ktorej bedzie prowadzona |
nie dotyczy
|
| Elementy aukcji elektronicznej |
nie dotyczy
|
| Informaje udostepnione wykonawcom |
nie dotyczy
|
| Informaje przebiegu aukcji |
nie dotyczy
|
| Warunki do licytacji |
nie dotyczy
|
| Wykorzystanie sprzetu elektronicznego |
nie dotyczy
|
| Wymagania dotyczace rejestracji wyk aukcja |
nie dotyczy
|
| Warunki zamkniecia aukcji |
nie dotyczy
|
| Zastosowanie procedury pzp |
1
|
| IV 3 1 minimalne wymagania |
nie dotyczy
|
| IV 3 1 etapy negocjacji |
nie dotyczy
|
| IV 3 1 dodatkowe informacje |
nie dotyczy
|
| IV 3 2 opis potrzeb |
nie dotyczy
|
| IV 3 2 informacja wysokosc nagrod |
nie dotyczy
|
| IV 3 2 wstepny harmonogram |
nie dotyczy
|
| IV 3 2 EtapyDialogu |
nie dotyczy
|
| IV 3 2 DodatkoweInformacje |
nie dotyczy
|
| IV 3 3 ElementyOpisu |
nie dotyczy
|
| IV 3 3 DodatkoweInfo |
nie dotyczy
|
| IV 4 8 |
nie dotyczy
|
| IV 4 9 |
nie dotyczy
|
| IV 4 13 |
nie dotyczy
|
| IV IstotnePostanowienia |
wzór umowy stanowi załącznik nr 3 do SIWZ
|
| IV 4 14 |
nie dotyczy
|
| Zmiana umowy tekst |
1. Strony przewidują możliwość dokonywania zmiany treści umowy w stosunku do treści oferty w sytuacjach gdy:
a) nastąpiła zmiana oznaczenia danych dotyczących Zamawiającego lub Wykonawcy, lub osób będących przedstawicielami stron,
b) nastąpiła zmiana stawki podatku VAT- w takim przypadku może nastąpić zmiana cen jednostkowych- zmiana cen dotyczy ceny brutto, z zachowaniem ceny netto.
2. Zmiany, o których mowa w ust. 1 zostaną dokonane na podstawie dokumentów zawierających uzasadnienie zmian, wymagają sporządzenia aneksu w formie pisemnej pod rygorem nieważności i mogą zostać wprowadzone, jeżeli obie strony niniejszej umowy zgodnie uznają, że zaszły wskazane okoliczności i wprowadzenie zmian jest konieczne dla prawidłowej realizacji zamówienia.
|
| IV 6 1 sposob udostepniania |
nie dotyczy
|
| IV 6 1 srodki ochrony |
nie dotyczy
|
| IV 4 4 data |
2020-11-04T00:00:00+01:00
|
| IV 4 4 godzina |
12:00
|
| IV 6 2 Powody |
nie dotyczy
|
| IV 4 4 jezyki |
polski
|
| IV 4 5 okres |
30
|
| IV 4 17 |
1
|
| IV 6 6 |
nie dotyczy
|