Przebudowa kuchni w Zakładzie Karnym w Medyce

Data publikacji 2012-08-06
Data zakończenia 2012-08-21 10:00:00
Instytucja
Miejscowość Medyka
Województwo podkarpackie
Branża
  • Meble,
  • Sprzęt gospodarstwa domowego

Szczegóły

Numer ogłoszenia 287452 / 2012
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 450000007, 454000001, 397000009, 391000003
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji, pn.: Przebudowa kuchni w Zakładzie Karnym w Medyce.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności przebudowę i modernizację istniejących pomieszczeń bloku kuchennego Zakładu Karnego w Medyce, wykonanie w nim wewnętrznej instalacji gazowej, modernizację kuchennych instalacji wody ciepłej i zimnej, kanalizacji oraz instalacji elektrycznej, stolarki drzwiowej, wykonanie przyłączenia wody grzewczej do urządzeń wentylacji, zakup i montaż wentylacji mechanicznej, odciągów miejscowych nad urządzeniami grzewczymi, klimatyzatorów, rolet i żaluzji, windy towarowej, wykonanie i montaż zadaszenia zejścia do piwnicy wraz z obudową boczną, zakup i montaż odpowiedniego sprzętu i urządzeń gastronomicznych, drobnego sprzętu gastronomicznego, mebli kuchennych oraz mebli na stołówkę, do biura magazyniera, szefa kuchni i instruktora DKw.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, zwana dalej projektem.
Nie stanowią przedmiotu zamówienia następujące roboty i urządzenia, zawarte projekcie:
1. wymiana instalacji c.o., 2. remont dachu,
3. wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej i okiennej (nie dotyczy stolarki drzwiowej wewnątrz budynku kuchni i jednego okna w pomieszczeniu nr 14).
Powyższe roboty zostały wykonane przez zamawiającego we własnym zakresie i nie należy ich wyceniać
i uwzględniać w ofercie.
W przypadkach uzasadnionych przy uzgodnieniu z projektantem i po uzyskaniu zgody zamawiającego mogą mieć miejsce odstępstwa od wymagań podanych w dokumentacji projektowej dotyczące prostych robót i konstrukcji drugorzędnych o niewielkim znaczeniu, co do których istnieje pewność na podstawie doświadczenia wykonawcy i projektanta, że wymagania podstawowe będą spełnione przy zastosowaniu prawidłowych metod wykonania i przy przestrzeganiu zasad sztuki budowlanej.
Wszystkie materiały i wyposażenie niezbędne do realizacji przedmiotu muszą być fabrycznie nowe. Na wniosek Zamawiającego Wykonawca musi potwierdzić legalność ich pochodzenia.
Podane w dokumentacji projektowej nazwy własne, handlowe znaki towarowe (materiałów
i urządzeń) stanowią poziom odniesienia w zakresie jakości i specyfiki technicznej. Zamawiający dopuszcza użycie do wyceny i wbudowania materiały, urządzenia i technologie innych producentów
w stosunku do przywołanych pod warunkiem osiągnięcia założonych standardów technicznych (parametrów fizyko-technicznych), co najmniej takich jak wskazane w udostępnionych dokumentach projektowych. Materiały budowlane stosowane do wykonania przedmiotu zamówienia muszą spełniać wymogi art. 10 ustawy Prawo Budowlane.
Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że zaproponowane produkty i urządzenia - jako równoważne, będą spełniały wymagane przez zamawiającego parametry, normy i standardy jakościowe, co produkt określony w dokumentacji projektowej.
Szczegółowe warunki dotyczące realizacji zamówienia zawarte zostały w projekcie umowy stanowiącej załącznik Nr 6 do SIWZ.

Dodatkowe informacje

Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)