DOSTARCZANIE USŁUG DOSTĘPU DO INTERNETU NA POTRZEBY PROJEKTU O NAZWIE PRZECIWDZIAŁANIE WYKLUCZENIU CYFROWEMU W GMINIE LUBIEŃ

Data publikacji 2016-07-07
Data zakończenia 2016-07-15 06:00:00
Instytucja Gmina Lubień
Miejscowość Lubień
Województwo małopolskie
Branża
  • Usługi przesyłu danych,
  • Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

Szczegóły

Numer ogłoszenia 125555 / 2016
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 727100000, 723180007
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie usług dostępu do Internetu o przepustowości co najmniej 4Mb/s download i 1Mb/s upload w 68 gospodarstwach domowych, wskazanych w załączniku nr 6 do niniejszej siwz - projekcie umowy. Usługa realizowana będzie zgodnie z opisem technicznym, stanowiącym integralną część niniejszej specyfikacji. OPIS TECHNICZNY a) Specyfikacja techniczna dostarczania Internetu Opis: 1.Ilość odbiorców 68 gospodarstw domowych z terenu Gminy Lubień. 2. Ilość podłączanych zestawów komputerowych Wykonawca zobowiązany jest zapewnić podłączenie do Internetu w każdym z 68 gospodarstw domowych dla 1 zestawu komputerowego. Zamawiający nie zapewnia urządzeń sieciowych do odbioru Internetu, ich zapewnienie jest obowiązkiem Wykonawcy.
3. Dostarczenie Internetu (usługa) Dostarczanie usług dostępu do Internetu o przepustowości co najmniej 4Mb/s - download i 1Mb/s - upload, we wskazanych przez Zamawiającego 68 gospodarstwach domowych.
Termin uruchomienia usługi dla wszystkich gospodarstw: od 01.08.2016r. do 30.04.2018r 4.Zasięg usługi Gospodarstwa domowe do których będzie dostarczona usługa dostępu do Internetu znajdują się na terenie całej Gminy Lubień: Lubień, Krzeczów, Skomielna Biała, Tenczyn . 5.Koszty Wykonawca musi skalkulować koszty:
abonament za dostarczany Internet (68 gosp. dom., cena / 1miesiąc na cały okres trwania umowy ), inne koszty niezbędne do prawidłowego wykonania zadania, w tym koszt zapewnienia sprawnego urządzenia do odbioru Internetu i utrzymanie jego funkcjonalności przez czas wykonywania usługi. b) Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do gwarancji i systemu statystyk Opis 1. Monitorowanie usługi Za pomocą systemu statystyk, Wykonawca monitoruje w sposób ciągły, przez okres trwania umowy, wykorzystanie zestawu komputerowego w 68 gospodarstwach domowych pod kątem dostępności Internetu.
Dane pozyskiwane z systemu statystyk, muszą dawać możliwość ich opracowania w rozbiciu na: 24 godziny, 7 dni, 1 miesiąc, 1 rok. 2. Koszty Wykonawca musi skalkulować koszty: prowadzenia systemu statystyk zgodnie ze SIWZ , inne koszty niezbędne do prawidłowego wykonania zadania.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Gmina Lubień
Ulica Lubień 50
Nr domu 50
Miejscowość Lubień
Kod Pocztowy 32-433
Województwo małopolskie
Tel 18 26 82 017
Fax 18 26 82 035
Internet www.lubien.pl
Regon 00053774000000
E-mail gmina@lubien.pl
Obowiązkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia Administracja samorządowa
Rodz zam U
Czy częsci Nie
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej Nie
Czy dialog Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających Nie
Czas D
Data roz 01/08/2016
Zaliczka Nie
Uprawnienie Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Wiedza Wykonawca musi spełnić warunek posiadania doświadczenia w wykonaniu w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, polegającego na wykonaniu co najmniej jednego zamówienia w zakresie świadczenia usługi dostępu do Internetu o przepustowości min. 4 Mb/s- download i min. 1 Mb/s - upload przez okres minimum 1 roku.
Potencjał Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Zdolne Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Sytuacja Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
Oswiadczenie potwierdzenia 4 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 8 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dokument podmiotów Tak
Dok podm zag 2 Tak
Niepełnosprawne Nie
Kod trybu zamówienia PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy zmiana istotnych postanowień w zawartej umowie w stosunku do treści oferty, może nastąpić w następujących przypadkach, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, a w szczególności: - zmianie uległy przepisy prawne istotne dla realizacji przedmiotu umowy - zmiany osób reprezentujących Strony w umowie, - zmian teleadresowych Stron umowy określonych w umowie, - zmianie uległy stawki podatku VAT, - wystąpienia okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy lub gdy te zmiany są korzystne dla zamawiającego, - zmiana terminu zakończenia umowy. Warunkiem zmiany umowy jest spisanie Aneksu do umowy.
Kod kryterium B
Kryt 1p 97
Kryt 2 Zwiększenie przepustowości łączy
Kryt 2p 3
Adres strony internetowej siwz http://bip.malopolska.pl/uglubien
Adres uzyskania siwz Urząd Gminy Lubień 32-433 Lubień 50
Data składania wniosków 15/07/2016
Godzina składania wniosków 06:00
Miejsce Urząd Gminy Lubień 32-433 Lubień 50 I piętro (sekretariat)
Termin Obowiązuje termin
Termin związania ofertą 30
Czy unieważnienie Nie
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)