Dostawa sprzętu komputerowego dla potrzeb jednostek organizacyjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej

Data publikacji 2016-11-30
Data zakończenia 2016-12-08 10:30:00
Instytucja Politechnika Łódzka Wydział Chemiczny
Miejscowość Łódź
Województwo łódzkie
Branża
  • Urządzenia komputerowe,
  • Komputery osobiste

Szczegóły

Numer ogłoszenia 355125 / 2016
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 302000001, 302130005
Adres strony internetowej siwz

Przedmiot zamówienia

1Przedmiotem postępowania jest dostawa sprzętu komputerowego dla potrzeb jednostek organizacyjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera arkusz asortymentowy stanowiący załącznik nr 2 do SIWZ.
2.Zamawiający przewiduje składania ofert częściowych. Zamówienie będzie realizowane w 3 częściach. Zamawiający dopuszcza wycenę poszczególnych pozycji.
3.Wykonawca zapewnia, że dostarczony sprzęt nie posiada wad fizycznych i prawnych oraz został wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia.
4.Cały sprzęt musi mieć kompletne odpowiednie okablowanie niezbędne do uruchomienia poszczególnych urządzeń.
5.Wykonawca ponosi odpowiedzialność za jakość wykonywanych dostaw oraz zastosowanych podzespołów.
6.W przypadku gdy w komputerach zainstalowano oprogramowanie należy do każdej jednostki komputerowej dostarczyć oddzielny nośnik z oprogramowaniem wraz ze stosownym certyfikatem/licencją
7.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych na poszczególne pozycje przedmiotu zamówienia. Ofertą równoważną jest przedmiot o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych spełniający minimalne parametry określone przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SIWZ (Arkusz cenowy). W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest przedstawić wraz z ofertą szczegółową specyfikację, w której w sposób niebudzący wątpliwości Zamawiającego będzie wynikać, iż zaoferowany asortyment jest o takich samych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych w odniesieniu do asortymentu określonego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający informuje, iż w razie gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się znaki towarowe, za ofertę równoważną uznaje się ofertę spełniającą parametry indywidualnie wskazanego asortymentu określone przez jego producenta.
8.W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę sprzętu równoważnego o równoważnej wydajności Zamawiający będzie weryfikował równoważność za pomocą następujących mierników:
a)w przypadku procesorów (do komputerów stacjonarnych i serwerów oraz mobilnych)
- za pomocą testu PassMark - CPU Mark publikowany na stronie:
http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php - według wyników testu z dnia 28.11.2016
b)w przypadku procesorów graficznych:
- za pomocą testu PassMark G3D Rating publikowany na stronie:
http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php - według wyników testu z dnia 28.11.2016
Wszystkie wyniki ww. testów znajdują się w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ.
9.Serwis gwarancyjny. Wykonawca zobowiązuje się do udzielenia gwarancji producenta na oferowany sprzęt w Części 1 poz. 1, 2, 3; w Części 2 poz. 1; w Części 3 poz. 1 i 2 na okres minimum 24 miesiące od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia Zamawiającemu i podpisania protokołu odbioru bez uwag. Maksymalny okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 36 miesięcy liczonych od dostarczenia przedmiotu zamówienia Zamawiającemu i podpisania protokołu odbioru bez uwag.
W Części 1 poz. 4 Wykonawca zobowiązuje się do udzielenia gwarancji producenta na okres minimum 36 miesięcy od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia Zamawiającemu i podpisania protokołu odbioru bez uwag. Maksymalny okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 48 miesięcy liczonych od dostarczenia przedmiotu zamówienia Zamawiającemu i podpisania protokołu odbioru bez uwag


Opis

Dostawa laptopówDostawa komputerów stacjonarnychDostawa drukarek, skanerów

Dodatkowe informacje

Biuletyn 2016
Nazwa Politechnika Łódzka Wydział Chemiczny
Ulica ul. Żeromskiego
Nr domu 116
Miejscowość Łódź
Kod Pocztowy 90924
Panstwo Polska
Województwo łódzkie
Tel 42 631 38 68
Fax 42 631 28 79
Email urszula.zalog@p.lodz.pl
Adres strony url www.zp.p.lodz.pl
Regon 158300000
Obowiązkowa Tak
Zamieszczanie obowiazkowe Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia inny:
Czy zamieszczona bedzie specyfikacja Tak
Zamieszczona bedzie specyfikacja www.zp.p.lodz.pl
Czy wymagane przeslanie ofert Tak
Wymagane przeslanie ofert inny a)za pośrednictwem operatora pocztowego lub kuriera, b)za pośrednictwem posłańca, c) osobiście
Czy podzielone na czesci Tak
Oferty lub wnioski Wszystkie
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej, Sekcja ds. Zamówień Publicznych ul. Stefanowskiego 12/16, 90 – 924 Łódź (budynek A8 – Instytut Technologii Polimerów i Barwników, pokój 407)
Numer referencyjny 33/W3/D/2016
Rodz zam D
Okres2c 7
Czy przewiduje udzielenie zamowien 67 Nie
Czas O
Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie Nie
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia Tak
Wykaz potwierdzenie okolicznosci Oświadczenie Wykonawcy potwierdzające, że przedmiot zamówienia posiada oznakowanie zgodności, zgodnie z nowelizacją ustawy o systemie zgodności z dnia 15.12.2006r. (Dz. U. Nr 249, poz. 1834)
Czy wadium Nie
Czy przewiduje udzielenie zaliczek Nie
Czy dopuszcza zlozenie katalogow elektronicznych Nie
Czy wymaga zlozenie katalogow elektronicznych Nie
Czy wymaga zlozenie oferty wariantowej Nie
Czy dopuszcza zlozenie oferty wariantowej Nie
Czy dopuszcza zlozenie oferty wariantowej zasadniczej Nie
Kod trybu zamówienia PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy a)zmiany przedmiotowej to znaczy wycofania lub wstrzymania dystrybucji przedmiotu umowy, który Wykonawca zaoferował w ofercie i niemożności dostarczenia go Zamawiającemu, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić model będący następcą sprzętu pierwotnie zaoferowanego o identycznych lub lepszych parametrach. Przed wykonaniem dostawy Wykonawca zobowiązany jest złożyć u Zamawiającego oświadczenie potwierdzające niemożność dostarczenia oferowanego modelu oraz wskazujące model i typ urządzenia proponowanego wraz z zapewnieniem o spełnieniu minimalnych parametrów wymaganych. Brak sprzeciwu zamawiającego w okresie 2 dni od otrzymania oświadczenia uznaje się jako zgodę na zmianę sprzętu, b)gdy nastąpiła zmiana danych Wykonawcy, np. zmiana adresu, konta bankowego, nr Regon, osób do kontaktu, c)wystąpienia okoliczności (zdarzeń), na które Strony umowy nie miały wpływu, a okoliczności (zdarzenia) te dotyczyły działania lub zaniechania: - osób trzecich, - organów, w stosunku do okoliczności towarzyszących zawarciu umowy, a wpływających obiektywnie, bezpośrednio lub pośrednio w sposób dalece utrudniający lub czyniący niemożliwym spełnienie świadczeń Stron umowy w sposób określony pierwotnie w umowie; 2.Wszelkie zmiany umowy, dopuszczalne na mocy pkt 1 umowy, powinny być dokonane w formie pisemnej pod rygorem nieważności i zostaną wprowadzone do umowy stosownym aneksem
Czy będzie aukcja Nie
Data składania wniosków 08/12/2016
Godzina składania wniosków 10:30
IV 4 4 jezyki Język polski
Termin on
Termin związania ofertą 30
Zastosowanie procedury pzp Tak
IV 6 2 SkrocenieTerminu Nie
IV 6 5 Nie
Czy unieważnienie Tak
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)