Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń komputerowych i biurowych dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Data publikacji 2016-10-20
Data zakończenia 0000-00-00 00:00:00
Instytucja Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Miejscowość Poznań
Województwo wielkopolskie
Branża
  • Części i akcesoria do maszyn biurowych,
  • Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących

Szczegóły

Numer ogłoszenia 327340 / 2016
Typ dokumentu ZP-403
Kod CPV 301251002, 301251208, 301244008
Zależne

Przedmiot zamówienia

1.Sukcesywna sprzedaż i dostawy do miejsca wskazanego w siedzibie zamawiającego, fabrycznie nowych, nieregenerowanych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych (zwanych dalej „asortymentem”) zgodnie z załącznikiem nr 5 do SIWZ.
2.W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również udzielenie gwarancji i wykonywanie przez wykonawcę świadczeń z niej wynikających. Szczegółowe wymagania dotyczące gwarancji zostały określone projekcie umowy (załącznik nr 6 do SIWZ).
3.Wykonawca zobowiązuje się do odbioru od zamawiającego pojemników po zużytych materiałach eksploatacyjnych celem ich utylizacji. Koszty związane z odbiorem pojemników przeznaczonych do utylizacji oraz samej utylizacji ponosi wykonawca, który nie może żądać od Zamawiającego z tego tytułu dodatkowego wynagrodzenia.
4.Materiały eksploatacyjne muszą być fabrycznie nowe, nie regenerowane i nie refabrykowane (np. nie poddane procesowi powtórnego napełniania zużytych pojemników), wykonane z pełnowartościowych komponentów, bez śladów uszkodzeń.
5.Materiały eksploatacyjne muszą być w oryginalnych opakowaniach z podaną na opakowaniu nazwą producenta z jego logo, miejscem wytworzenia, etykietą, nr katalogowym, podanymi: nazwą / typem produktu oraz opisem przeznaczenia np.: typami urządzeń, do których materiały eksploatacyjne są przeznaczone.
6.Wykonawca gwarantuje, że zamontowanie i używanie materiałów eksploatacyjnych dostarczonych w ramach realizacji umowy, nie spowoduje utraty gwarancji urządzeń, do których materiały są przeznaczone.
7.Materiały eksploatacyjne dostarczone w ramach realizacji umowy, muszą posiadać gwarancję realizowaną przez wykonawcę lub producenta.
8.Materiały eksploatacyjne wywołujące negatywny wpływ na żywotność urządzeń i ich podzespołów lub odbiegające swoimi parametrami np.: wydajnością, jakością wydruku, itp. od fabrycznie nowych, oryginalnych materiałów producenta urządzeń lub przez niego zalecanych, muszą zostać wymienione w ramach gwarancji na nowe materiały wolne od wad.
9.Wykonawca zobowiązany będzie do pokrycia wszystkich kosztów związanych z ekspertyzą i naprawą urządzenia w tym między innymi kosztów wymiany bębna, głowic, itp., jeżeli uszkodzenie spowodowane zostało stosowaniem materiału eksploatacyjnego dostarczonego przez wykonawcę. Za podstawę żądania przez zamawiającego naprawy urządzenia uważa się pisemną opinię autoryzowanego serwisu producenta uszkodzonego urządzenia. Naprawa wykonana zostanie w autoryzowanym serwisie producenta urządzenia w ciągu 3 dni od momentu zgłoszenia drogą elektroniczną (telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną) wykonawcy przez zamawiającego konieczności wykonania naprawy. Koszty uzyskania opinii (ekspertyzy) oraz naprawy ponosi wykonawca.
10.Wykonawca gwarantuje, że materiały eksploatacyjne dostarczone w ramach realizacji umowy pochodzić będą z kanałów dystrybucyjnych obejmujących również rynek Unii Europejskiej a zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych oraz są wytworzone zgodnie z prawami patentowymi (w sposób nie naruszający praw patentowych podmiotów trzecich).
11.Zamawiający zastrzega sobie prawo do zweryfikowania materiałów eksploatacyjnych, dostarczonych w ramach realizacji umowy, pod kątem legalności pochodzenia oraz innych oświadczeń wykonawcy.
12.Uzgodniona wielkość zamówienia jest wielkością szacunkową i uzależniona będzie od faktycznych potrzeb Zamawiającego. Ewentualne zmniejszenie ilości, nie spowoduje zmian cen jednostkowych, jak również z tego powodu nie będą przysługiwały Wykonawcy żadne dodatkowe roszczenia w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający gwarantuje wykorzystanie min. 60% łącznej wartości przedmiotu zamówienia.
13.Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wszystkie wymagania określone przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
Parametry wkładów drukujących równoważnych do urządzeń drukujących/ kopiujących muszą być nie gorsze od parametrów materiałów oryginalnych lub zalecanych przez producenta urządzenia w tym, między innymi, w zakresie uzyskiwanej:
- wydajności druku (ilości stron);
- jakości wydruku zapewniającej:
•uzyskanie wydruku z jakością o określonej rozdzielczości nie gorszą niż wynika to ze specyfikacji technicznej producenta urządzenia, w którym wkład drukujący został użyty,
•wierność odtwarzania szerokiego spektrum barw w przestrzeni barw chromatycznych i achromatycznych (równoważność odtwarzania wszystkich barw z ich odcieniami i jasnościami),
•odporność wydruku na działanie: światła, wilgoci i wody,
•odporność wydruku na ścieranie;
- zgodności parametrów jakościowych wydruku na różnych nośnikach druku (folii, papierze o różnej gramaturze i innych), które mogą być użyte zgodnie ze specyfikacją producenta urządzenia, w którym wkład drukujący został użyty.
Wkłady muszą charakteryzować się pełną zgodnością z urządzeniami, do których są przeznaczone w tym z zaimplementowanymi technologiami poprawiającymi parametry jakościowe druku i ich niezawodność.
Opis przeznaczenia materiału równoważnego musi być zgodny z opisem przeznaczenia zamawianego materiału oryginalnego zalecanego przez producenta urządzenia (wskazanie kompatybilności z wszystkimi urządzeniami, do których przeznaczony jest oryginalny materiał eksploatacyjny zalecany przez producenta urządzenia).

Dodatkowe informacje

Biuletyn 2016
Zamieszczanie obowiazkowe Tak
Nazwa Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Ulica al. Niepodległości
Nr domu 10
Miejscowość Poznań
Kod Pocztowy 61875
Województwo wielkopolskie
Tel 061 8569000, 8569500
Fax 618 543 988
Adres strony internetowej url www.ue.poznan.pl
Obowiązkowa Tak
Czy biul pub Tak
Biul pub poz 311510
Czy zmiana ogl Tak
Zostalo zamieszczone ogloszenie o zmianie pozycja 311585
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia inny: uczelnia publiczna
Rodzaj zam inny uczelnia publiczna
Nrbiuletynu 1
Nrpozycji 311510
Numer referencyjny /042/16
Rodz zam D
Czy podzielone na czesci Nie
Kod trybu zamówienia PN
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)