Dostawa wyposażenia pomieszczeń w ramach realizacji projektu „ Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku mieszkalnego w Dzianiszu na cele społeczne i kulturalne (ośrodek zdrowia, przedszkole, ośrodek kultury, biblioteka publiczna” - meble na wymiar; rolety wewnętrzne na wymiar

Data publikacji 2019-04-17
Data zakończenia 2019-04-25 00:00:00
Instytucja Gmina Kościelisko
Miejscowość Kościelisko
Województwo małopolskie
Branża
  • Meble różne,
  • Zasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylne

Szczegóły

Numer ogłoszenia 538769-N-2019
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 391510005, 395154102
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest w dostawa i montaż wyposażenia w budynku wielofunkcyjnym w m. Dzianisz (34-514) Dzianisz 173.
Zmawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części:
CZĘŚĆ I meble na wymiar- zabudowa przestrzeni, ławka, stelaż
CZĘŚĆ II rolety wewnętrzne plisowane i rolety zwijane na wymiar

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SIWZ .

3.2. Miejsce realizacji: Gmina Kościelisko – miejscowość Dzianisz- budynek wielofunkcyjny 34-514 Dzianisz 173
3.3. Sposób realizacji dostaw:
3.3.1 Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił montaż urządzeń przez osoby odpowiednio przeszko-lone i posiadające odpowiednie uprawnienia wymagane przez producentów urządzeń.
3.3.2. Meble i wyposażenie dostarczone Zamawiającemu, muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad, nie mogą posiadać znamion użytkowania, powinny spełniać wszystkie wymogi norm określonych obowiązują-cymi przepisami, w tym, jeżeli jest wymagane, dopuszczenie do stosowania w placówkach.
3.3.3. Dostawa i montaż wymaga dokonania pomiarów z natury. Termin dokonania pomiarów należy ustalić telefonicznie pod nr 18 20 79 100 wew. 42 lub osobiście w siedzibie Gminy Kościelisko, 34-511 Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44, pokój nr 11 w godzinach pracy Urzędu.
3.3.4. Zamawiający zainteresowany jest wyłącznie kompleksowym wykonaniem dostawy wraz z montażem.
3.3.5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwrotu dostarczonego asortymentu niespełniającego wymo-gów jakościowych oczekiwanych przez Zamawiającego
3.3.6. Zamawiający wymaga co najmniej 36 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczone przedmioty, zamon-towane urządzenia i użyte materiały od dnia odebrania przez Zamawiającego i podpisania (bez uwag) pro-tokołu końcowego.
3.4. Sposób rozliczania:
Za wykonane dostawy Zamawiający będzie płacił Wykonawcy wynagrodzenie ryczałtowe płatne na podsta-wie przygotowanego przez Wykonawcę rozliczenia końcowego zawierającego powykonawcze zestawienie elementów rozliczeniowych oraz faktur.

Dodatkowe informacje

GuidZP400 8e70fe77-3543-40a7-875c-ebdc0eec28e5
Biuletyn 538769-N-2019
Zamawiajacy nazwa Gmina Kościelisko
Regon 49052655000000
Zamawiajacy adres ulica ul. Strzelców Podhalańskich
Zamawiajacy adres numer domu 44
Zamawiajacy miejscowosc Kościelisko
Zamawiajacy kod pocztowy 34-511
Zamawiajacy panstwo Polska
Zamawiajacy wojewodztwo małopolskie
Zamawiajacy telefon 182 079 100
Zamawiajacy email przetargi@koscielisko.com.pl
Adres strony url www.gminakoscielisko.pl
Zamieszczanie obowiazkowe 1
Ogloszenie dotyczy 1
Czy finansowane z unii 1
Nazwa projektu programu Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku mieszkalnego w Dzianiszu na cele społeczne i kulturalne (ośrodek zdrowia, przedszkole, ośrodek kultury, biblioteka publiczna
Czy ubiegac zaklady pracy 2
Minimalny procent zatrudnienia 0%
Rodzaj zamawiajacego 2
Czy dostep dokumentow zamowienia 1
Dostep dokumentow zamowienia www.gminakoscielisko.pl
Czy zamieszczona bedzie specyfikacja 1
Zamieszczona bedzie specyfikacja www.gminakoscielisko.pl
Czy wymagane przeslanie ofert 1
Wymagane przeslanie ofert inny osobiście, za pośrednictwem poczty lub kuriera
Dopuszczone wymagane przeslanie ofert adres Urząd Gminy Kościelisko - 34-511 Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44- pokój nr 7
Nazwa nadana zamowieniu Dostawa wyposażenia pomieszczeń w ramach realizacji projektu „ Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku mieszkalnego w Dzianiszu na cele społeczne i kulturalne (ośrodek zdrowia, przedszkole, ośrodek kultury, biblioteka publiczna” - meble na wymiar; rolety wewnętrzne na wymiar
Numer referencyjny ZP.271.17.2019
Rodzaj zamowienia 1
Czy podzielone na czesci 1
Maksymalna liczba czesci jednemu wykonawcy 2
Okreslenie przedmiotu Przedmiotem zamówienia jest w dostawa i montaż wyposażenia w budynku wielofunkcyjnym w m. Dzianisz (34-514) Dzianisz 173. Zmawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części: CZĘŚĆ I meble na wymiar- zabudowa przestrzeni, ławka, stelaż CZĘŚĆ II rolety wewnętrzne plisowane i rolety zwijane na wymiar Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SIWZ . 3.2. Miejsce realizacji: Gmina Kościelisko – miejscowość Dzianisz- budynek wielofunkcyjny 34-514 Dzianisz 173 3.3. Sposób realizacji dostaw: 3.3.1 Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił montaż urządzeń przez osoby odpowiednio przeszko-lone i posiadające odpowiednie uprawnienia wymagane przez producentów urządzeń. 3.3.2. Meble i wyposażenie dostarczone Zamawiającemu, muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad, nie mogą posiadać znamion użytkowania, powinny spełniać wszystkie wymogi norm określonych obowiązują-cymi przepisami, w tym, jeżeli jest wymagane, dopuszczenie do stosowania w placówkach. 3.3.3. Dostawa i montaż wymaga dokonania pomiarów z natury. Termin dokonania pomiarów należy ustalić telefonicznie pod nr 18 20 79 100 wew. 42 lub osobiście w siedzibie Gminy Kościelisko, 34-511 Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44, pokój nr 11 w godzinach pracy Urzędu. 3.3.4. Zamawiający zainteresowany jest wyłącznie kompleksowym wykonaniem dostawy wraz z montażem. 3.3.5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwrotu dostarczonego asortymentu niespełniającego wymo-gów jakościowych oczekiwanych przez Zamawiającego 3.3.6. Zamawiający wymaga co najmniej 36 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczone przedmioty, zamon-towane urządzenia i użyte materiały od dnia odebrania przez Zamawiającego i podpisania (bez uwag) pro-tokołu końcowego. 3.4. Sposób rozliczania: Za wykonane dostawy Zamawiający będzie płacił Wykonawcy wynagrodzenie ryczałtowe płatne na podsta-wie przygotowanego przez Wykonawcę rozliczenia końcowego zawierającego powykonawcze zestawienie elementów rozliczeniowych oraz faktur.
Cpv glowny przedmiot 39151000-5
Szacunkowa wartosc zamowienia calosc 0,00
Informacje na temat katalogow CZĘŚĆ I meble na wymiar- zabudowa przestrzeni, ławka, stelaż- do 30.06.2019 CZĘŚĆ II rolety wewnętrzne plisowane i rolety zwijane na wymiar- do 31.05.2019
Okreslenie warunkow Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie szczegółowych wymagań.
Sytuacja finansowa okreslenie warunkow Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie szczegółowych wymagań.
Zdolnosc techniczna okreslenie warunkow Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie szczegółowych wymagań.
Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie 1
Art 24 ust 5 pkt 1 1
Art 24 ust 5 pkt 2 1
Art 24 ust 5 pkt 4 1
Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia 1
Wykaz dokumentow zaswiadczen odpisu z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odręb-ne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wskazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 5 pkt. 1 ustawy. - dotyczy to Wyko-nawcy, w stosunku do którego otwarto likwidację, w zatwier-dzonym przez sąd układzie w postępowaniu restrukturyzacyjnym jest przewidziane zaspokojenie wierzycieli przez likwidację jego majątku lub sąd zarządził likwida-cję jego majątku w trybie art. 332 ust. 1 usta-wy z dnia 15 maja 2015 roku – Prawo restrukturyzacyjne (Dz. U. z 2015 roku poz. 978, 1259, 1513, 1830 i 1844 oraz z 2016 roku poz. 615) lub którego upadłość ogłoszono, z wyjątkiem wykonawcy, który po ogłoszeniu upadłości zawarł układ zatwierdzony prawo-mocnym postanowie-niem sądu, jeżeli układ nie przewiduje zaspokojenia wierzycieli przez likwidację majątku upadłego, chyba że sąd zarządził likwidację jego mająt-ku w trybie art. 366 ust. 1 ustawy z dnia 28 lutego 2003 roku – Prawo upadłościowe (Dz. U. z 2015 roku poz. 233, 978, 1166, 1259 i 1844 oraz z 2016 roku poz. 615),
Inne dokumenty niewymienione Ponadto Wykonawca powinien złożyć -wypełniony i pod-pisany formularz oferty – ew. pełnomoc-nictwo – ew. Zobowiązanie innego pod-miotu ( na zasobach którego polega wykonawca) do oddania do dys-pozycji wykonawcy niezbęd-nych zasobów na potrzeby realiza-cji za-mówienia ponadto w terminie 3 dni od dnia upublicz-nienia przez zamawiającego na stronie internetowej informacji z otwarcia ofert o których mowa w art. 86 ust 5 ustawy pzp, , każdy wykonawca, w celu wykaza-nia braku pod-staw do wykluczenia z postępo-wania o udzielenie zamó-wienia publicznego przekazuje zamawiającemu oświadcze-nie, o przynależności albo braku przyna-leżności do tej samej grupy kapitałowej o której mowa w art. 24 ust. 1 pkt 23 ustawy pzp. W przypadku przynależ-ności do tej samej grupy kapita-łowej, wraz ze złoże-niem oświadcze-nia, wykonawca powinien przestawić, pod rygorem wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia, dowo-dy, że powiązania z innym wyko-nawcą nie prowadza do zakłócenia konkurencji w postę-powaniu o udzielenie za-mó-wienia.
Zastosowanie procedury pzp 1
Zmiana umowy 1
Zmiana umowy tekst 1. Zamawiający przewiduje możliwość zmian umowy, o których mowa w art. 144 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP, które mogą dotyczyć w szczególności następujących przypadków: 1) W zakresie zmiany terminów realizacji zamówienia, na skutek przyczyn nieleżących po stronie Wykonawcy, tj.: a) wystąpienia „siły wyższej” – czyli wydarzenia nieprzewidywalnego i poza kontrolą stron niniejszej umowy, występującego po podpisaniu umowy i powodującego niemożliwość wywiązania się z umowy w jej obecnym brzmieniu, b) w przypadku rozszerzenia zamówienia o kwotę nie przekraczającą 10% wartości określonej pierwotnie w umowie. 2) W zakresie zmiany wysokości wynagrodzenia należnego wykonawcy w przypadku: a) rozszerzenia zamówienia o kwotę nie przekraczającą 10% wartości określonej pierwotnie w umowie, 3) W pozostałym zakresie zmiany do umowy mogą dotyczyć następujących okoliczności: a) w przypadku zmiany danych teleadresowych, osób reprezentujących firmę, kluczowych specjalistów przedstawionych w umowie – na wniosek Zamawiającego lub Wykonawcy, b) w przypadku zmian podwykonawcy, przy pomocy którego Wykonawca realizuje przedmiot umowy, c) w przypadku rozszerzenia zakresu podwykonawstwa w porównaniu do wskazanego w ofercie Wykonawcy, d) w przypadku gdy zmiany treści umowy są korzystne dla Zamawiającego a Wykonawca nie wyrazi sprzeciwu co do wprowa-dzenia tych zmian, e) w przypadku zmiany w obowiązujących przepisach, jeżeli zgodnie z nimi konieczne będzie dostosowanie treści umowy do ak-tualnego stanu prawnego.
IV 6 1 sposob udostepniania Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 8 i art. 96 ust.3 ustawy Prawo zamówień publicznych wszystkie oferty składane w postępowa-niu o zamówienie pu-bliczne są jawne i podlegają udostępnieniu od chwili ich otwarcia, za wyjątkiem informacji stanowią-cych tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieucz-ciwej konkurencji, jeśli Wykonawca, nie później niż w terminie składania ofert, zastrzegł, że nie mogą one być udostępniane
IV 6 1 srodki ochrony Wykonawca, który chce skorzystać z prawa do zastrzeżenia ujawnienia informacji stanowiącej tajemnicę przed-siębiorstwa winien złożyć na formularzu ofer-towym stosowne zastrzeżenie informujące o tym, że w jego ofercie w odrębnej nieprzejrzystej opra-wie (opa-ko-waniu, kopercie) znajdują się strony oferty, które podle-gają klauzuli poufności z uwagi na tajemnicę przedsiębiorstwa. Brak takiego zastrzeżenia spowoduje, że cała oferta może zo-stać ogólnie udostępniona
IV 4 4 data 2019-04-25T00:00:00+02:00
IV 4 4 godzina 10:00
IV 4 4 jezyki polski
IV 4 5 okres 30

Powiązane

Zalacznik czesc nr 1
Zalacznik nazwa meble na wymiar- zabudowa przestrzeni, ławka, stelaż
Zalacznik cpv glowny przedmiot 39151000-5
Szacunkowa wartosc zamowienia zal 0,00
Zalacznik data zakonczenia 2019-06-30T00:00:00+02:00
Zalacznik krotki opis Przedmiotem zamówienia jest w dostawa i montaż wyposażenia w budynku wielofunkcyjnym w m. Dzianisz (34-514) Dzianisz 173. Zmawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części: CZĘŚĆ I meble na wymiar- zabudowa przestrzeni, ławka, stelaż Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SIWZ . 3.2. Miejsce realizacji: Gmina Kościelisko – miejscowość Dzianisz- budynek wielofunkcyjny 34-514 Dzianisz 173 3.3. Sposób realizacji dostaw: 3.3.1 Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił montaż urządzeń przez osoby odpowiednio przeszko-lone i posiadające odpowiednie uprawnienia wymagane przez producentów urządzeń. 3.3.2. Meble i wyposażenie dostarczone Zamawiającemu, muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad, nie mogą posiadać znamion użytkowania, powinny spełniać wszystkie wymogi norm określonych obowiązują-cymi przepisami, w tym, jeżeli jest wymagane, dopuszczenie do stosowania w placówkach. 3.3.3. Dostawa i montaż wymaga dokonania pomiarów z natury. Termin dokonania pomiarów należy ustalić telefonicznie pod nr 18 20 79 100 wew. 42 lub osobiście w siedzibie Gminy Kościelisko, 34-511 Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44, pokój nr 11 w godzinach pracy Urzędu. 3.3.4. Zamawiający zainteresowany jest wyłącznie kompleksowym wykonaniem dostawy wraz z montażem. 3.3.5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwrotu dostarczonego asortymentu niespełniającego wymo-gów jakościowych oczekiwanych przez Zamawiającego 3.3.6. Zamawiający wymaga co najmniej 36 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczone przedmioty, zamon-towane urządzenia i użyte materiały od dnia odebrania przez Zamawiającego i podpisania (bez uwag) pro-tokołu końcowego. 3.4. Sposób rozliczania: Za wykonane dostawy Zamawiający będzie płacił Wykonawcy wynagrodzenie ryczałtowe płatne na podsta-wie przygotowanego przez Wykonawcę rozliczenia końcowego zawierającego powykonawcze zestawienie elementów rozliczeniowych oraz faktur.
  
Zalacznik czesc nr 2
Zalacznik nazwa rolety wewnętrzne plisowane i rolety zwijane na wymiar
Zalacznik cpv glowny przedmiot 39515410-2
Szacunkowa wartosc zamowienia zal 0,00
Zalacznik data zakonczenia 2019-05-31T00:00:00+02:00
Zalacznik krotki opis Przedmiotem zamówienia jest w dostawa i montaż wyposażenia w budynku wielofunkcyjnym w m. Dzianisz (34-514) Dzianisz 173. Zmawiający dokonał podziału zamówienia na pięć części: CZĘŚĆ II rolety wewnętrzne plisowane i rolety zwijane na wymiar Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SIWZ . 3.2. Miejsce realizacji: Gmina Kościelisko – miejscowość Dzianisz- budynek wielofunkcyjny 34-514 Dzianisz 173 3.3. Sposób realizacji dostaw: 3.3.1 Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił montaż urządzeń przez osoby odpowiednio przeszko-lone i posiadające odpowiednie uprawnienia wymagane przez producentów urządzeń. 3.3.2. Meble i wyposażenie dostarczone Zamawiającemu, muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad, nie mogą posiadać znamion użytkowania, powinny spełniać wszystkie wymogi norm określonych obowiązują-cymi przepisami, w tym, jeżeli jest wymagane, dopuszczenie do stosowania w placówkach. 3.3.3. Dostawa i montaż wymaga dokonania pomiarów z natury. Termin dokonania pomiarów należy ustalić telefonicznie pod nr 18 20 79 100 wew. 42 lub osobiście w siedzibie Gminy Kościelisko, 34-511 Kościelisko ul. Strzelców Podhalańskich 44, pokój nr 11 w godzinach pracy Urzędu. 3.3.4. Zamawiający zainteresowany jest wyłącznie kompleksowym wykonaniem dostawy wraz z montażem. 3.3.5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwrotu dostarczonego asortymentu niespełniającego wymo-gów jakościowych oczekiwanych przez Zamawiającego 3.3.6. Zamawiający wymaga co najmniej 36 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczone przedmioty, zamon-towane urządzenia i użyte materiały od dnia odebrania przez Zamawiającego i podpisania (bez uwag) pro-tokołu końcowego. 3.4. Sposób rozliczania: Za wykonane dostawy Zamawiający będzie płacił Wykonawcy wynagrodzenie ryczałtowe płatne na podsta-wie przygotowanego przez Wykonawcę rozliczenia końcowego zawierającego powykonawcze zestawienie elementów rozliczeniowych oraz faktur.
  

Criterion

Kryteria okres udzielonych gwarancji
Znaczenie 40,00
  
Kryteria cena brutto
Znaczenie 60,00
  
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)