| GuidZP400 |
a09db1e2-1cfa-4196-914e-9b3ed04e508d
|
| Biuletyn |
603782-N-2020
|
| Zamawiajacy nazwa |
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
|
| Regon |
47214755900000
|
| Zamawiajacy adres ulica |
ul. Pomorska
|
| Zamawiajacy adres numer domu |
251
|
| Zamawiajacy miejscowosc |
Łódź
|
| Zamawiajacy kod pocztowy |
92-213
|
| Zamawiajacy panstwo |
Polska
|
| Zamawiajacy wojewodztwo |
łódzkie
|
| Zamawiajacy telefon |
42 675 75 00
|
| Zamawiajacy fax |
42 678 92 68
|
| Zamawiajacy email |
zam.publ@csk.umed.pl
|
| Adres strony url |
www.csk.umed.pl
|
| Zamieszczanie obowiazkowe |
1
|
| Ogloszenie dotyczy |
1
|
| Czy finansowane z unii |
2
|
| Czy ubiegac zaklady pracy |
2
|
| Minimalny procent zatrudnienia |
0%
|
| Rodzaj zamawiajacego |
8
|
| Rodzaj zamawiajacego inny |
SP ZOZ
|
| Czy zamieszczona bedzie specyfikacja |
1
|
| Zamieszczona bedzie specyfikacja |
www.csk.umed.pl
|
| Czy wymagane przeslanie ofert |
1
|
| Wymagane przeslanie ofert inny |
PISEMNIE
|
| Nazwa nadana zamowieniu |
DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO, SIECIOWEGO ORAZ MULTIMEDIALNEGO DLA CENTRALNEGO SZPITALA KLINICZNEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI
|
| Numer referencyjny |
ZP/64/2020
|
| Rodzaj zamowienia |
1
|
| Czy podzielone na czesci |
1
|
| Oferty lub wnioski |
2
|
| Maksymalna liczba czesci |
7
|
| Maksymalna liczba czesci jednemu wykonawcy |
7
|
| Okreslenie przedmiotu |
Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO, SIECIOWEGO ORAZ MULTIMEDIALNEGO DLA CENTRALNEGO SZPITALA KLINICZNEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi:
1. PAKIET NR 1 - TELEFON BEZPRZEWODOWY VoIP
2. PAKIET NR 2 - SERWER
3. PAKIET NR 3 - SPRZĘT KOMPUTEROWY I PERYFERYJNY
4. PAKIET NR 4 - TELEWIZOR
5. PAKIET NR 5 - SWITCH
6. PAKIET NR 6 - DRUKARKA DO KART
7. PAKIET NR 7 - MONITOR MEDYCZNY
|
| Cpv glowny przedmiot |
32420000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia calosc |
0,00
|
| Okres w miesiacach |
1
|
| Czy zamawiajacy przewiduje wykluczenie |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 1 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 2 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 3 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 4 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 5 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 6 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 7 |
1
|
| Art 24 ust 5 pkt 8 |
1
|
| Czy oswiadczenie niepodleganiu wykluczenia |
1
|
| Wykaz potwierdzenie okolicznosci |
1. Oświadczenie (Załącznik nr 8) potwierdzające dopuszczenie do obrotu na rynek polski oferowanych produktów.
2. Dokument potwierdzający opis przedmiotu zamówienia pochodzący od producenta/wytwórcy/ autoryzowanego przedstawiciela lub informacja wygenerowana elektronicznie z oficjalnego portalu /strony producenta. Należy dołączyć kartę katalogową / dokument informacyjny dotyczący przedmiotu zamówienia, który Wykonawca zamierza zaoferować, umożliwiający weryfikację zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami zamawiającego określonymi w SIWZ wraz z podaniem nr Pakietu i nr pozycji, którego dotyczy.
|
| Inne dokumenty niewymienione |
Wymagane dokumenty i oświadczenia, które należy złożyć wraz z ofertą w celu wstępnego potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia
1. „FORMULARZ OFERTOWY” – Załącznik nr 1 do SIWZ;
2. „FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY – Załącznik nr 2 do SIWZ;
3. „SPECYFIKACJA TECHNICZNA”- Załącznik nr 3 do SIWZ/przedłożyć tylko w zakresie składanej oferty/pakietu ;
4. „OŚWIADCZENIE WYKONAWCY W TRYBIE ART. 25A UST. 1 USTAWY PZP” - Załącznik nr 5 do SIWZ.
5. „ZOBOWIĄZANIE INNYCH PODMIOTÓW DO ODDANIA DO DYSPOZYCJI WYKONAWCY NIEZBĘDNYCH ZASOBÓW NA POTRZEBY REALIZACJI ZAMÓWIENIA” (o ile dotyczy) - Załącznik nr 7 do SIWZ;
Uwaga: Jeżeli Wykonawca, wykazując spełnienie warunków udziału w postępowaniu polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych innych podmiotów niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych zobowiązany jest udowodnić zamawiającemu, że będzie dysponował niezbędnymi zasobami podmiotów w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.
6. Ewentualne PEŁNOMOCNICTWO do reprezentowania Wykonawcy osoby /osób, podpisującej/ podpisujących ofertę, dokumenty lub oświadczenia załączone do oferty.
6.1. Uprawnienie musi bezpośrednio wynikać z dokumentu stwierdzającego status prawny Wykonawcy (odpisu z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej). Jeżeli pełnomocnictwo takie nie wynika wprost z dokumentu stwierdzającego status prawny Wykonawcy to do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo opatrzone oryginalnym podpisem osób wskazanych w dokumencie stwierdzającym status prawny Wykonawcy (odpisie z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej) lub notarialnie poświadczoną kopię pełnomocnictwa tj. podpisaną oryginalnym podpisem przez notariusza.
6.2. Jeżeli z dokumentu określającego status prawny Wykonawcy lub pełnomocnictwa wynika, iż do reprezentowania Wykonawcy upoważnionych jest łącznie kilka osób, ofertę wraz z załącznikami podpisują wszystkie te osoby.
|
| Zastosowanie procedury pzp |
1
|
| Zmiana umowy |
1
|
| Zmiana umowy tekst |
1. Wszelkie zmiany i uzupełnienia zawartej umowy mogą być dokonywane za zgodą obu stron wyrażoną w formie pisemnej pod rygorem nieważności.
2. Zgodnie z przepisem art. 144 ustawy Prawo zamówień publicznych, zakazuje się zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, chyba że zachodzi co najmniej jedna z okoliczności przewidzianych w/w przepisem.
3. Zamawiający zgodnie z art. 144 ust. 1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych z dn. 29.01.2004 r. (Dz. U. z 2019 r.,poz.1843 j.t) przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w zakresie:
a. zmiany stawki podatku VAT, przy czym zmianie ulega cena brutto, natomiast cena netto pozostaje bez zmian;
b. obniżenie ceny jednostkowej netto i brutto dostawy będącej przedmiotem umowy np. w wyniku wprowadzenia cen promocyjnych;
c. zmiany organizacyjnej po stronie Wykonawcy lub Zamawiającego w szczególności w przypadku przekształcenia, zmiany adresu siedziby firmy, bądź zmiany adresu zamieszkania właściciela lub współwłaściciela firmy;
d. zmiany w zakresie zamiany podwykonawców w przypadku:
- wprowadzenia nowego podwykonawcy,
- rezygnacji podwykonawcy.
e. zmiany przepisów prawa mające wpływ na realizacje zawartej umowy;
4. Strona zgłaszająca propozycję zmiany umowy zobowiązana jest przedstawić uzasadnienie
jej wprowadzenia.
5. Brak możliwości lub utrudnienia w realizacji umowy z przyczyn wynikających z epidemii COVID-19 będą mogły stanowić podstawę zmiany warunków umowy w zakresie określonym ustawami:
ustawa z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych t.j.(D.U. 2020 poz. 1842 z dnia 20 października 2020 r.),
ustawa z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (D.U. 2020 poz. 568 z dnia 31 marca 2020 r.),
ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (D.U. 2020 poz. 695 z dnia 16 kwietnia 2020 r.),
ustawa z dnia 14 maja 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (D.U. 2020 poz. 875 z dnia 14 maja 2020 r.),
ustawa z dnia 19 czerwca 2020 r. o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-191) (D.U. 2020 poz. 1086 z dnia 19 czerwca 2020 r.)
Wykonawca będzie zobowiązany w takiej sytuacji udokumentować wystąpienie okoliczności, o których mowa powyżej (obowiązuje tylko w terminach określonych ustawą).
6. Zamawiający dopuszcza możliwość przedłużenia terminu obowiązywania umowy w przypadku niezrealizowania umowy w terminie z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego nie dłużej jednak niż 3 miesiące.
7. Zmiana ceny w wyniku zaistnienia okoliczności, o których mowa w pkt 3a) obowiązuje od dnia wejścia w życie przepisów ją wprowadzających. Pozostałe zmiany wymienione w pkt. 3 mogą być dokonane na wniosek Wykonawcy lub Zamawiającego, w terminie do 14 dni od przesłania zawiadomienia, w formie aneksu do umowy.
|
| IV 6 1 sposob udostepniania |
Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca zastrzeże jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać złożone w formie odrębnego załącznika do oferty i opatrzone napisem „tajemnica przedsiębiorstwa”.
|
| IV 4 4 data |
2020-11-06T00:00:00+01:00
|
| IV 4 4 godzina |
10:00
|
| IV 4 4 jezyki |
polski
|
| IV 4 5 okres |
30
|
| Zalacznik czesc nr |
1
|
| Zalacznik nazwa |
PAKIET NR 1 - TELEFON BEZPRZEWODOWY VoIP
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
32552110-1
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
1
|
| Zalacznik krotki opis |
TELEFON BEZPRZEWODOWY VoIP
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
2
|
| Zalacznik nazwa |
PAKIET NR 2 - SERWER
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
48820000-2
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
1
|
| Zalacznik krotki opis |
SERWER
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
3
|
| Zalacznik nazwa |
PAKIET NR 3 - SPRZĘT KOMPUTEROWY I PERYFERYJNY
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
30213300-8
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
1
|
| Zalacznik krotki opis |
SPRZĘT KOMPUTEROWY I PERYFERYJNY
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
4
|
| Zalacznik nazwa |
PAKIET NR 4 - TELEWIZOR
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
32324600-6
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
1
|
| Zalacznik krotki opis |
TELEWIZOR
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
5
|
| Zalacznik nazwa |
PAKIET NR 5 - SWITCH
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
32420000-3
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
1
|
| Zalacznik krotki opis |
SWITCH
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
6
|
| Zalacznik nazwa |
PAKIET NR 6 - DRUKARKA DO KART
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
30232100-5
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
1
|
| Zalacznik krotki opis |
DRUKARKA DO KART
|
| | |
| Zalacznik czesc nr |
7
|
| Zalacznik nazwa |
PAKIET NR 7 - MONITOR MEDYCZNY
|
| Zalacznik cpv glowny przedmiot |
33195100-4
|
| Szacunkowa wartosc zamowienia zal |
0,00
|
| Zalacznik okres w miesiacach |
1
|
| Zalacznik krotki opis |
MONITOR MEDYCZNY
|
| | |