Usługa organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze. [OP-IV.272.119.2013.NSZ]

Data publikacji 2013-10-02
Data zakończenia 2013-10-10 12:00:00
Instytucja Województwo Lubelskie
Miejscowość Lublin
Województwo lubelskie
Branża
  • Materiały reklamowe

Szczegóły

Numer ogłoszenia 399460 / 2013
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 799510005, 551000001, 795400001, 795300008, 224620006, 601700000, 604000002, 601610004, 553000003, 799300002
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze z podziałem na części:
Część 1. Impreza flagowa Polska przez Pryzmat Nowych Technologii w Turynie (Włochy)
Część 2. Dni Polskie na międzynarodowej giełdzie rolno-spożywczej w Rungis pod Paryżem (Francja)
Część 3. Elmia Subcontractor 2013 - Międzynarodowe Targi Poddostawców Przemysłu Elektromaszynowego w Jönköping (Szwecja)
Część 4. Seminarium dla przedsiębiorców z sektora drzewnego w Londynie (Wielka Brytania)
Część 5. Menope 2013 - Międzynarodowe Targi Produktów Naturalnych i Organicznych
w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr od 1 do SIWZ.

Opis

Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze z podziałem na części:
Część 1.
Impreza flagowa Polska przez Pryzmat Nowych Technologii w Turynie (Włochy)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr od 1 do SIWZ.Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze z podziałem na części:Część 2. Dni Polskie na międzynarodowej giełdzie rolno-spożywczej w Rungis pod Paryżem (Francja) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr od 1 do SIWZ.Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze z podziałem na części:Część 3. Elmia Subcontractor 2013 - Międzynarodowe Targi Poddostawców Przemysłu Elektromaszynowego w Jönköping (Szwecja)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr od 1 do SIWZ.Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze z podziałem na części:
Część 4. Seminarium dla przedsiębiorców z sektora drzewnego w Londynie (Wielka Brytania)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr od 1 do SIWZ.Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze z podziałem na części:
Część 5. Menope 2013 - Międzynarodowe Targi Produktów Naturalnych i Organicznych w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr od 1 do SIWZ.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Województwo Lubelskie
Ulica ul. Spokojna 4
Nr domu 4
Miejscowość Lublin
Kod Pocztowy 20-074
Województwo lubelskie
Tel 81 44 16 636
Fax 81 44 06 308; 81 44 16 535
Internet www.lubelskie.pl
Regon 43101917000000
E-mail edyta.wisniewska@lubelskie.pl
Obowiązkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia Administracja samorządowa
Rodz zam U
Czy częsci Tak
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej Tak
Czy dialog Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających Nie
Czas D
Data zakończenia 15/12/2013
Wadium Zamwijący nie żąda wniesienia wadium
Zaliczka Nie
Uprawnienie Zamawiający nie określa szczegółowo sposobu oceny tego warunku.
Wiedza Dla części I: - Zamawiający uzna, że Wykonawca posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, jeżeli w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie, co najmniej 2 usługi odpowiadające swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia, tzn. przygotowania i zorganizowania misji gospodarczej lub misji inwestycyjnej, przy czym wartość brutto każdej usługi wynosiła co najmniej 70 000,00 PLN. Dotyczy części II, III, IV,V - Zamawiający uzna, że Wykonawca posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, jeżeli w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie, co najmniej 2 usługi odpowiadające swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia, tzn. przygotowania i zorganizowania misji gospodarczej lub misji inwestycyjnej, przy czym wartość brutto każdej usługi wynosiła co najmniej 150 000,00 PLN.
Potencjał Zamawiający nie określa szczegółowo sposobu oceny tego warunku.
Zdolne Zamawiający nie określa szczegółowo sposobu oceny tego warunku.
Sytuacja O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia, w tym w szczególności posiadają środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości nie niższej niż: - dla części I: 80 000,00 PLN; - dla części II: 110 000,00 PLN; - dla części III: 140 000,00 PLN; - dla części IV: 100 000,00 PLN; - dla części V: 200 000,00 PLN
Oswiadczenie potwierdzenia 4 Tak
Oswiadczenie potwierdzenia 12 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dokument podmiotów Tak
Niepełnosprawne Nie
Kod trybu zamówienia PN
Kod kryterium A
Adres strony internetowej siwz http://www.um.bip.lublin.pl/index_a.php?id=85
Adres uzyskania siwz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Spokojna 4 20-074 Lublin (II piętro, pokój 206 w budynku przy ul. Lubomelskiej 1-3) faks: (81) 44 16 535 nina.szewczak@lubelskie.pl
Data składania wniosków 10/10/2013
Godzina składania wniosków 12:00
Miejsce Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Spokojna 4, 20- 074 Lublin (I piętro, pokój 128 - KANCELARIA OGÓLNA w budynku przy ul. Lubomelskiej 1- 3)
Termin Obowiązuje termin
Termin związania ofertą 30
Informacje dodatkowe Projekt realizowany w ramach projektu Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013
Czy unieważnienie Tak
Liczba częsci 5
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)