Zakup materiałów elektrycznych i źródeł światła.

Data publikacji 2013-10-04
Data zakończenia 2013-10-15 10:00:00
Instytucja 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy - JW 4809
Miejscowość Zegrze
Województwo mazowieckie
Branża
  • Wentylatory i urządzenia klimatyzacyjne,
  • Części piecyków, kuchenek, podgrzewaczy oraz sprzętu gospodarstwa domowego,
  • Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej,
  • Drut i kabel izolowany,
  • Baterie alkaliczne,
  • Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne,
  • Różne kłódki i zamki

Szczegóły

Numer ogłoszenia 403184 / 2013
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 312000008, 313000009, 141100000, 315000001, 397171002, 445212103, 397223002
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup materiałów elektrycznych i źródeł światła.
2. Zamówienie zostało ujęte w jednej części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
3. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień: 31200000-8 - aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej, 31300000-9- drut i kabel izolowany, 1411000-0 -baterie alkaliczne, 31500000-1 - urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne, 39717100-2- wentylatory, 44521210-3 - kłódki, 39722300-2 - części podgrzewaczy
4. Wykonawca o planowanej dostawie materiałów elektrycznych i źródła światła powiadomi Zamawiającego, nie później niż 2 dni robocze przed terminem.
5. Dostawy winny być realizowane w godzinach: od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 - 15.00, w piątek w godz. 8.00 - 12.00.
6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczać materiały elektryczne i źródła światła transportem Wykonawcy, na jego koszt i ryzyko - dostawy nie będą realizowane przez firmy kurierskie.
7. Wykonawca będzie zobowiązany do wniesienia materiałów elektrycznych i źródeł światła do miejsca wskazanego przez upoważnionego przedstawiciela Zamawiającego.
8. Do czasu odbioru towaru przez Zamawiającego, ryzyko wszelkich niebezpieczeństw związanych z ewentualnym uszkodzeniem lub utratą zamówionych materiałów ponosi Wykonawca
9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 2 do SIWZ (formularz cenowy).
10. W prowadzonym postępowaniu Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych, tj. oferty przewidującej odmienny niż określony w niniejszej SIWZ sposób wykonania zamówienia.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy - JW 4809
Ulica ul. Juzistek 2
Nr domu 2
Miejscowość Zegrze
Kod Pocztowy 05-131
Województwo mazowieckie
Tel 22 6883888
Fax 22 6883868
Regon 14291704000000
E-mail jw480902@wp.mil.pl
Obowiązkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia Inny: jednostka wojskowa
Rodzaj zam inny jednostka wojskowa
Rodz zam D
Czy częsci Nie
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej Nie
Czy dialog Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających Nie
Czas Obowiązuje termin
Okres trwania zamówienia 30
Wadium Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
Zaliczka Nie
Uprawnienie Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie
Wiedza Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie
Potencjał Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie
Zdolne Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie
Sytuacja Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dokument podmiotów Tak
Dok podm zag 3 Tak
Inne dokumenty 1. Formularz ofertowy 2. Formularz cenowy
Niepełnosprawne Nie
Kod trybu zamówienia PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy Zamawiający zgodnie z art. 144 ustawy Pzp przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z okoliczności wymienionych poniżej: 1) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wartości umowy którego w dniu podpisania umowy nie można było przewidzieć. Zamawiający nie będzie ponosił ujemnych skutków finansowych spowodowanych zmniejszeniem ilości i wartości przewidzianych w umowie. 2) Zamawiający dopuszcza zmiany podyktowane zmianą powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w zakresie mającym wpływ na realizację umowy, w tym zmiany ustawowej stawki VAT. Wartość należnego wynagrodzenia zostanie skorygowana o wartość należnego podatku poprzez dodanie do wartości netto wartości należnego podatku VAT, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3) zaistnienia, po zawarciu umowy, przypadku siły wyższej, przez którą, na potrzeby niniejszego warunku rozumieć należy zdarzenie zewnętrzne wobec łączącej strony więzi prawnej: a) o charakterze niezależnym od stron, b) którego strony nie mogły przewidzieć przed zawarciem umowy, c) którego nie można uniknąć ani któremu strony nie mogły zapobiec przy zachowaniu należytej staranności, d) której nie można przypisać drugiej stronie; Za siłę wyższą warunkującą zmianę umowy uważać się będzie w szczególności: powódź, pożar i inne klęski żywiołowe, zamieszki, strajki, ataki terrorystyczne, działania wojenne, nagłe załamania warunków atmosferycznych, nagłe przerwy w dostawie energii elektrycznej, promieniowanie lub skażenia; 4) zaistnienia okoliczności leżących po stronie Zamawiającego, w szczególności spowodowanych sytuacją finansową, zdolnościami płatniczymi lub warunkami organizacyjnymi lub okolicznościami, które nie były możliwe do przewidzenia w chwili zawarcia umowy - zmianie może ulec również termin realizacji umowy. 5) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w sytuacji zaistnienia okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania umowy, lub zmiany te są korzystne dla Zamawiającego
Kod kryterium A
Adres strony internetowej siwz www.przetargi.army.mil.pl ; www.26wog.wp.mil.pl
Adres uzyskania siwz Jednostka Wojskowa 4809, ul. Juzistek 2, 05-131 Zegrze, pokój nr 319b, budynek nr 220
Data składania wniosków 15/10/2013
Godzina składania wniosków 10:00
Miejsce Jednostka Wojskowa 4809, ul. Juzistek 2, 05-131 Zegrze, kancelaria jawna pokój nr 321, budynek nr 220
Termin Obowiązuje termin
Termin związania ofertą 30
Czy unieważnienie Nie
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)