Biuletyn |
1
|
Nazwa |
Szkoła Policji w Katowicach
|
Ulica |
ul. Gen. Jankego 276
|
Nr domu |
276
|
Miejscowość |
Katowice
|
Kod Pocztowy |
40-684
|
Województwo |
śląskie
|
Tel |
032 6069440, 6069441
|
Fax |
032 6069249, 6069279
|
Internet |
www.katowice.szkolapolicji.gov.pl
|
Regon |
27667677500000
|
E-mail |
zam.pub@spkatowice.policja.gov.pl
|
Obowiązkowa |
Tak
|
Dotyczy |
1
|
Rodzaj zamówienia |
Inny: Państwowa jednostka organizacyjna
|
Rodzaj zam inny |
Państwowa jednostka organizacyjna
|
Rodz zam |
D
|
Czy częsci |
Nie
|
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej |
Nie
|
Czy dialog |
Nie
|
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających |
Nie
|
Czas |
D
|
Data zakończenia |
31/12/2014
|
Wadium |
Zmawiający nie wymaga wniesienia wadium
|
Zaliczka |
Nie
|
Uprawnienie |
Udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą brać Wykonawcy, którzy posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca spełniają wymagania określone w Ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. 2010 Nr 136, poz. 914 ze zm.), w szczególności podlegają stałemu nadzorowi właściwych władz.
Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonywana metodą warunku spełnienia - nie spełnienia, w oparciu o wymagane dokumenty i oświadczenia opisane w § 7 SIWZ.
|
Wiedza |
Udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą brać Wykonawcy, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca przedstawi wykaz dostaw w zakresie niezbędnym do wykazania spełnienia warunku wiedzy i doświadczenia wykonanych w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich rodzaju i wartości, daty i miejsca wykonania. Zgodnie z art. 26 ust. 2b Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia.
Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonywana metodą warunku spełnienia - nie spełnienia, w oparciu o wymagane dokumenty i oświadczenia opisane w § 7 SIWZ.
|
Potencjał |
Udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą brać Wykonawcy, którzy dysponują odpowiednim potencjałem technicznym. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca dysponuje, co najmniej jednym środkiem transportu spełniającym warunki określone w rozdziale IV Załącznika nr II do rozporządzenia (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. z 30 kwietnia 2004 r. nr 139.1). oraz dysponują dokumentami potwierdzającymi. Zgodnie z art. 26 ust. 2b Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonywana metodą warunku spełnienia - nie spełnienia, w oparciu o wymagane dokumenty i oświadczenia opisane w § 7 SIWZ
|
Zdolne |
Udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą brać Wykonawcy, którzy dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca dysponuje, co najmniej jedną osobą lub osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, spełniającymi wymagania określone w Ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi ( tekst jednolity : Dz.U. 2013, poz. 947). Zgodnie z art. 26 ust. 2b Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonywana metodą warunku spełnienia - nie spełnienia, w oparciu o wymagane dokumenty i oświadczenia opisane w § 7 SIWZ
|
Sytuacja |
Udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą brać Wykonawcy, którzy znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia. Zgodnie z art. 26 ust. 2b Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonaniu zamówienia. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonywana metodą warunku spełnienia - nie spełnienia, w oparciu o wymagane dokumenty i oświadczenia opisane w § 7 SIWZ. Nie spełnienie przez Wykonawcę choćby jednego z warunków, skutkować będzie wykluczeniem Wykonawcy z udziału w postępowaniu.
|
Oswiadczenie potwierdzenia 1 |
Tak
|
Oswiadczenie potwierdzenia 4 |
Tak
|
Oswiadczenie potwierdzenia 6 |
Tak
|
Oswiadczenie potwierdzenia 9 |
Tak
|
Oswiadczenia wykluczenia 1 |
Tak
|
Oswiadczenia wykluczenia 2 |
Tak
|
Oswiadczenia wykluczenia 3 |
Tak
|
Oswiadczenia wykluczenia 4 |
Tak
|
Oswiadczenia wykluczenia 8 |
Tak
|
Dok grup kap 1 |
Tak
|
Dokument podmiotów |
Tak
|
Dok podm zag 2 |
Tak
|
Dok podm zag 3 |
Tak
|
Dok potw 5 |
Tak
|
Inne dokumenty potwierdzające |
Referencje potwierdzające należyte wykonanie dostaw
|
Niepełnosprawne |
Nie
|
Kod trybu zamówienia |
PN
|
Czy zmiana umowy |
Tak
|
Zmiana umowy |
Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w ogólnych warunkach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SIWZ. Przyjęcie tych warunków stanowi jeden z podstawowych warunków określonych przez Zamawiającego, zaś ich treść nie podlega negocjacjom.
|
Kod kryterium |
B
|
Kryt 1p |
70
|
Kryt 2 |
Jakość
|
Kryt 2p |
30
|
Czy będzie aukcja |
Tak
|
Aukcja dod info |
www.uzp.gov.pl
|
Adres strony internetowej siwz |
www.katowice.szkolapolicji.gov.pl
|
Adres uzyskania siwz |
SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH, ul. Gen. Jankego 276, 40-684 KATOWICE,
Sekretariat Wydziału Finansów, pokój Nr D-04
|
Data składania wniosków |
13/11/2013
|
Godzina składania wniosków |
10:00
|
Miejsce |
SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH, ul. Gen. Jankego 276, 40-684 KATOWICE,
Sekretariat Wydziału Finansów, pokój Nr D-04
|
Termin |
Obowiązuje termin
|
Termin związania ofertą |
30
|
Czy unieważnienie |
Nie
|