Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz rozbudowy serwera

Data publikacji 2014-09-22
Data zakończenia 2014-09-30 09:30:00
Instytucja Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika
Miejscowość Kraków
Województwo małopolskie
Branża
  • Urządzenia komputerowe,
  • Komputery osobiste,
  • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne,
  • Systemy operacyjne,
  • Serwery

Szczegóły

Numer ogłoszenia 200913 / 2014
Typ dokumentu ZP-400
Kod CPV 302000001, 302130005, 488200002, 486200000, 480000008
Adres strony internetowej siwz
BZP Zobacz

Przedmiot zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i przeniesienie na własność Zamawiającego sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz rozbudowy serwera, zwanych dalej przedmiotem zamówienia, podzielonego na 3 pakiety.
1.1. Pakiet nr 1 obejmuje dostawę, wniesienie oraz rozładunek sprzętu komputerowego.
1.2. Pakiet nr 2 obejmuje dostawę oprogramowania.
1.3. Pakiet nr 3 obejmuje rozbudowę serwera.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1B oraz 2 do SIWZ/załącznik nr 1 oraz 2 do umowy.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również gwarancję na sprzęt, która nie może być krótsza od terminów okresu gwarancji opisanych szczegółowo w załączniku nr 2 do SIWZ/ załącznik nr 2 do Umowy. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony z pisemną gwarancją lub oświadczeniem potwierdzającym zakres i termin gwarancji oraz instrukcją obsługi w języku polskim.
4. Zaoferowany sprzęt musi być nowy oraz musi posiadać parametry nie gorsze niż opisane w załączniku nr 2 do SWIZ, a ponadto musi posiadać deklarację zgodności CE.
5. Zamawiający wymaga aby sprzęt był fabrycznie nowy (rok produkcji 2013, 2014) wolny od wad, nieużywany, kompletny i do jego uruchomienia oraz stosowania zgodnie z przeznaczeniem nie był konieczny zakup dodatkowych elementów i akcesoriów.
6. Wykonawca zobowiązuje się do należytego opakowania sprzętu, ubezpieczenia na czas przejazdu oraz dostarczenia go środkiem transportu gwarantującym odpowiednie zabezpieczenie.
7. Wykonawca dostarcza wszystkie elementy przedmiotu zamówienia na własny koszt oraz zapewnia wniesienie, instalację i wdrożenie.
8. Ilekroć w opisie zamówienia zawartym w niniejszej SIWZ użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne. Wykonawca składający ofertę równoważną, zgodnie z postanowieniami pzp., jest obowiązany wykazać w treści przedkładanej przez siebie oferty, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania i parametry techniczne określone w SIWZ (w tym załączniku nr 2), bądź też przewiduje rozwiązania lepsze niż opisywane - wykonawca winien załączyć do oferty dokumentację potwierdzającą niniejszą równoważność.

Dodatkowe informacje

Biuletyn 1
Nazwa Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika
Ulica ul. Strzelecka 2
Nr domu 2
Miejscowość Kraków
Kod Pocztowy 31-503
Województwo małopolskie
Tel 12 6198601, 12 6168668
Fax 12 6198668
Internet www.dzieciecyszpital.pl
Regon 00029858300000
E-mail wssdzkrakow_zp@wp.pl, zp@dzieciecyszpital.pl
Obowiązkowa Tak
Dotyczy 1
Rodzaj zamówienia Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
Rodz zam D
Czy częsci Tak
Liczba częsci 3
Czy dopusza się złożenie oferty wariantowej Nie
Czy dialog Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających Nie
Czas Obowiązuje termin
Okres trwania zamówienia 28
Wadium Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
Zaliczka Nie
Uprawnienie Zamawiający nie określa opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunku.
Wiedza Zamawiający nie określa opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunku.
Potencjał Zamawiający nie określa opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunku.
Zdolne Zamawiający nie określa opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunku.
Sytuacja Zamawiający nie określa opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunku.
Oswiadczenia wykluczenia 1 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 2 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 3 Tak
Oswiadczenia wykluczenia 4 Tak
Dok grup kap 1 Tak
Dokument podmiotów Tak
Dok podm zag 2 Tak
Dok potw 5 Tak
Inne dokumenty potwierdzające W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez zamawiającego w treści SIWZ, zamawiający żąda załączenia wraz z ofertą: wypełniony i podpisany Opis przedmiotu zamówienia - zgodnie z załącznikiem nr 2 do SIWZ.
Inne dokumenty 1. wypełniony i podpisany Formularz ofertowy - zgodnie z załącznikiem nr 1A do SIWZ. 2. wypełniony i podpisany Formularz cenowy - zgodnie z załącznikiem nr 1B do SIWZ. 3. wypełniony i podpisany Opis przedmiotu zamówienia - zgodnie z załącznikiem nr 2 do SIWZ. 4. Stosowne Pełnomocnictwo (pełnomocnictwa) do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu albo do reprezentowania wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana jako upoważniona do jego reprezentacji we właściwym rejestrze lub ewidencji działalności gospodarczej. 5. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, dokument ustanawiający Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego. 6. Wypełnione i podpisane oświadczenia oraz dokumenty wymienione w pkt 6 SIWZ. 7. Dokumenty potwierdzające zaoferowane przez Wykonawcę w ofercie rozwiązania równoważne - jeżeli dotyczy.
Niepełnosprawne Nie
Kod trybu zamówienia PN
Czy zmiana umowy Tak
Zmiana umowy Reguluje paragraf 10 projektu umowy.
Kod kryterium A
Adres strony internetowej siwz www.dzieciecyszpital.pl
Adres uzyskania siwz Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie, ul. Strzelecka 2, 31-503 Kraków
Data składania wniosków 30/09/2014
Godzina składania wniosków 09:30
Miejsce Biuro Dyrekcji Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie, ul. Strzelecka 2, 31-503 Kraków
Termin Obowiązuje termin
Termin związania ofertą 30
Czy unieważnienie Nie
Repozytorium wiedzy Urzędu Zamówień Publicznych  

Niezbędnik każdego uczestnika postępowania przetargowego - zebrane w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dokumenty prawne...

Gwarancja ceny artykułów biurowych - pętla na szyi?  

W postępowaniach przetargowych podanie najniższej ceny jest w dalszym ciągu głównym, a często jedynym kryterium...

Nowa linia długopisów SCHNEIDER Slider Xite, XB  

Długopisy SCHNEIDER Slider Xite, XB wyposażone w wymienny wkład Slider 710 XB to idealne narzędzie do codziennej pracy w...

przetargibiurowe.pl  (+48) 600 092 062

Godziny pracy:  Biuro, live chat: 800 - 1700  Wsparcie online: 24h

Michał Troc Biuro obsługi klienta  

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta. Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)