Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych worków spełniających wymagania normy PN-EN 13592:2007, lub równoważnej, wykonanych z folii LDPE przeznaczonych do gromadzenia zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów segregowanych, w łącznej ilości do 1 980 000 sztuk, w okresie od daty podpisania umowy do 31 grudnia 2016 r.
Dostawy będą odbywać się w terminach i ilościach na podstawie przesłanego każdorazowo do Wykonawcy przez Zamawiającego, zlecenia w którym zostanie określona:
- ilość worków w sztukach,
- rodzaj worków uwzględniających ich kolor, grubości i przeznaczenie,
- szczegółowy rodzaj nadruku,
- termin dostawy zgodny ze złożoną ofertą.
Koszt dostawy ponosi Wykonawca.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania matryc, a koszty poniesione z tego tytułu wkalkulować w koszt wykonania worków.
1. Rodzaje worków będących przedmiotem zamówienia:
1) worek w kolorze czarnym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm ( poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 226 300 szt.
2) worek w kolorze czarnym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 900 x 1100 mm ( poj. 160 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, nietransparenty, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, bez nadruku - w ilości 500 szt.
3) worek w kolorze brązowym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 229 200 szt.
4) worek w kolorze brązowym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 5 500 szt.
5) worek w kolorze żółtym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 660 800 szt.
6) worek w kolorze żółtym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 99 000 szt.
7) worek w kolorze niebieskim, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 278 800 szt.
8) worek w kolorze niebieskim, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 12 000 szt.
9) worek w kolorze białym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 6 000 szt.
10) worek w kolorze białym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 28 300 szt.
11) worek w kolorze zielonym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 500 x 1100 mm (poj. 80 litrów), grubość folii minimum 0,07 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 33 000 szt.
12) worek w kolorze zielonym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 55 000 szt.
13) worek w kolorze zielonym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,07 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 341 000 szt.
14) worek w kolorze czerwonym, wykonany z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem - w ilości 4 600 szt.
2. Określa się następujące ilości dla pierwszej dostawy:
1) 5 000 szt. worków w kolorze niebieskim, wykonanych z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem,
2) 6 000 szt. worków w kolorze zielonym, wykonanych z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem,
3) 4 000 szt. worków w kolorze zielonym, wykonanych z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,07 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem,
4) 2 000 szt. worków w kolorze brązowym, wykonanych z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem,
5) 10 000 szt. worków w kolorze żółtym, wykonanych z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,06 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem,
6) 6 000 szt. worków w kolorze czarnym, wykonanych z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm ( poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem,
7) 6 000 szt. worków w kolorze żółtym wykonanych z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem,
8) 5 000 szt. worków kolorze niebieskim, wykonanych z foli LDPE o wymiarach 700 x 1100 mm (poj. 120 litrów), grubość folii minimum 0,05 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości, z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem,
9) 5 000 szt. worków w kolorze zielonym, wykonanych z foli LDPE o wymiarach 500 x 1100 mm (poj. 80 litrów), grubość folii minimum 0,07 mm, transparentny, umożliwiający szybką ocenę zawartości z taśmą umieszczoną w zakładkach bocznych worka, bez zgrzewów bocznych, wraz z nadrukiem.
Łącznie 49 000 szt.
3. Wymagania dotyczące worków:
1) Nadruk na worku powinien zawierać:
a. przeznaczenie worka,
b. rodzaj odpadów które należy wrzucać do worka,
c. rodzaj odpadów których nie należy wrzucać do worka,
d. nazwę i/lub logo zlecającego usługę,
2) Worek powinien wytrzymać minimalne obciążenie 30 kg.
3) Worek powinien posiadać taśmę umożliwiającą zawiązanie worka po jego napełnieniu.
4) Worek powinien być transparentny, z wyłączeniem worków o których mowa w rozdziale III pkt. 1.2)
5) Worek powinien spełniać normę PN-EN 13431:2007 lub równoważną.
4. Warunki realizacji dostaw.
1) Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji zlecania wystawionego przez Zamawiającego w terminie określonym w ofercie wykonawcy od daty jego otrzymania, przesłanego pocztą elektroniczną, faksem lub pocztą tradycyjną.
2) Ilość worków określona w niniejszym rozdziale jest ilością maksymalną, jaką Zamawiający może zakupić w ramach niniejszego zamówienia.
Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z realizacji części zamówienia z przyczyn od siebie niezależnych bez ponoszenia z tego tytułu żadnych konsekwencji finansowych |